O mnie

 

 

 

 

Witam! Mam na imię Sabina, mam 29 lat i przez ostatnie pięć lat moje go życia oddaję się zabawie tworzenie rękodzieła. W handmade zakochałam się mieszkając w Anglii i nowa miłość wróciła ze mną do domu, do Polski. Jestem samoukiem, którzy dzięki uporowi w ciągu kilku lat zaczął wykonywać dla klientów indywidualnych i prezesów większych firm w kraju z okazji jubileuszy zlecenia na personalizacje z wełny nowozelandzkiej. Przechodząc jednak na weganizm musiałam z tego materiału zrezygnować i na nowo uczyć się wszystkiego- tym razem w dającej dużo więcej możliwości glinie. Wychodzę jednak z założenia, że gdy jedne drzwi się zamykają inne stoją otworem, a talenty należy całe życie pomnażać:)

W pasji, jaką jest rękodzieło lubię po prostu każdy jego jeden proces- powstawanie oryginalnego pomysłu w głowie, szybkie jego szkicowanie, żeby o niczym nie zapomnieć, przekładanie tej płaskiej formy na wymiar 3d, fotografowanie go, wrzucanie na stronkę i myślenie w miedzy czasie już o pięciu kolejnych rzeczach. Lubię nawet wszystkkie jego minusy- wieczny bałagan na biurku, bycie często spóźnioną, bo potrzebuję jeszcze dosłownie kilku minut, żeby coś skończyć i będę mogła isć..i zwykłą obawę, czy to co robię jest ok.

Ta strona internetowa powstała w prostym celu,a mianowicie chciałam podzielić się z Wami tym, co robię, pokatalogować i uporządkować wszystkie moje prace, a jeżeli coś Wam się spodoba, móc być z Wami w kontakcie. Uwielbiam zarówno mocne, wręcz jaskrawe odcienie tak samo jak kolory natury i modną w ostatnim czasie szarość. Czasem potrafię zakochać się w prostej formie z parą czarnych oczu, innym kombinuję na granicy zdrowego kiczu i liczebności detali. Lubię rzeczy użytkowe zarówno jak totalnie nieprzydalne przedmioty, które mają po porostu cieszyć oko i być miłą dekoracją na półce. Jeżeli podoba Wam się to, co tu znaleźliście, lub chcecie, bym wykonała coś dla waszego przyjaciela, faceta, członka rodziny lub przede wszystkim dla Was samych;), piszcie na sztukapuka.com@gmail.com. Pozdrawiam.